• Arçelik Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Arçelik Servisi - Arçelik Onarımı - Arçelik Bakımı - Arçelik Montajı - Arçelik Teknik Servisi

Arçelik Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Türkiye’nin en köklü beyaz eşya üreticilerinden biri Arçeliktir. Modern insanın değişen ihtiyaçlarına ve hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmayı sağlayabilmiştir. Arçelik teknik servis hizmeti veren firma çok gibi görünse de kaliteli hizmet vermek uzmanlık ister.

Biz kimiz?

Uzun yıllardır Arçelik teknik servis konusunda hizmet veren bir firmayız. Arçelik tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyanın yanı sıra, televizyon, elektrikli süpürge ve mutfak gereçleri için kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Neden biz?

Gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştiren firmamız, geçen zaman içerisinde edindiği bilgi ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Ayrıca üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler sunan bir marka olan Arçelik teknik servis hizmeti vermek, hem yenilikleri takip etmeyi hem de eski teknolojilere aşina olmayı gerektirir. Firmamız da bu konuda oldukça yetkin bir uzman kadrosuna sahiptir. Yeniliği aşkla tasarlayan bir büyük üreticinin ürünlerine teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Etiket : Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Buzdolabı Servisi, Arçelik Ankastre Servisi, Arçelik Fırın Servisi, Arçelik Klima Servisi, Arçelik Kombi Servisi, Arçelik Ocak Servisi, Arçelik Servisi, Arçelik Servisleri, İstanbul Arçelik servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP